loading...

10 مدل خرید لمینت متحرک دندان اصلی پرداخت درب منزل

لمینت متحرک دندان چیست اما اول از همه باید بگوییم قیمت لمینت خانگی در این روزها متفاوت  است  .  از مزایای لمینت قیمت پایین آن اشاره نمود امروزه بیشتر  اقایان و خانوم ها به دنبال ظا

لمینت متحرک دندان چیست اما اول از همه باید بگوییم قیمت لمینت خانگی در این روزها متفاوت  است  .  از مزایای لمینت قیمت پایین آن اشاره نمود امروزه بیشتر  اقایان و خانوم ها به دنبال ظاهری بی نقص برای دندان هایخود هستند ، با امدن  لمینت دندان شما میتوانید یک دندان کاملا سفید داشته باشید برای انجام لمینت دندان، باید فک و لثه باید سالم باشد.

لمینت دندان بعد از نصب شبیه به دندان واقعی خود فرد است دارد.  تمام مردمان جهان  دوست دارند که دندان‌های سالم و سفید داشته باشند، چراکه همه می‌دانیم زیبایی دندان تا حد زیادی بر روی زیبایی چهره و همین‌طور جذابیت فرد تأثیرگذار است.داشتن دندان‌هایی مرتب و زیبا برای بسیاری از اایان و خانوم های ایران به چیزی شبیه یک آرزو تبدیل شده است اما با لمینت متحر ارازن قیمت شما میتوانید تا حد زیادی دندان خود را تغییر بدهید.برای انجام لمینت دندان باید بهداشت کامل دهانی رعایت بشود. باید هر هر گونه جرم، پلاک و یا بیماری‌های لثه‌ای باید به طور کامل برطرف شود.  

 

 

لمینت متحرک دندان چیست

 

 

خرید لمینت متحرک دندان چیست: 

 

 

لمینت برای از بین بردن بهم‌ ریختگی‌های، بدرنگی و بدشکلی دندان، فاصله‌ی بین دندان‌ها کاربرد دارد این محصول هم در مطب دندانسازی با قیمت بالا و هم در خانه با قیمت بسیار پایین ساخته میشود و از معایب این محصولات این است که نمیتوانید همیشه استفاده نمایید و باید فقط زمانی که قصد بیرون رفتن دارید از محصول استفاده شود.

 

  • لمینت متحرک خانگی توسط چه شخصی باید انجام شود: 

لمینت خانگی همان طور که از نامش پیداست بایستی توسط خودش شخص و با مشاده فیلم های اموزش صورت بگیرد

 

 

لمینت متحرک دندان چیست 

 

 

 

مراقبت بعد از ساخت لمینت دندان در خانه :  

 

 

از دیگر مشکلات  بعد از گذشت زمان طولانی پس از ساخت لمینت دندان پیش می اید ، تغییر رنگ است استفاده از دخانیات و یا نوشیدن مداوم قهوه و چای پیشنهاد نمیود و کلا غذا با لیمنت نخورید بهتر است 

 

 

  • لمینت متحرک برای چه دندان هایی مناسب است :  لمینت متحرک دندان محصول است که شما میتوانید در خانه برای خود یک لمینت بسازید و مناسب دسکانی است که چند دندان ندارند و این محصولات به عنوان روکش استفاده میشود و جنبه درمانی ندارد.لمینت متحرک برای دندان کج باری دندان کج هم مناسب است البته اگر تا حد زیادی کج باشد ممکن است استفاده از این محصولات جایز نیست و باید با پزشک خود مشورت نمایید. 

 

  •  عمر لمینت دندان چقدر است : اگر نمیدانید عمر مفید لمینت دندان یا عمر مفید لمینت دندان چقدر است این بر میگردد به نوع استفاده شما از محصول یکی ممکن است 1 سال یکی 2 سال یا یکی برایش 3 سال عمر کند اما خب طبیعتا شما از یک محصولی که مثلا 50 هزار تومان است توقع زیادی نباید داشته باشید اما به نسبت قیمت خود ارزش دارد. البته لمینت ترو اسمایل کیفیت بالا تری نسبت به اسنپ ان اسمایل دارد البته هر دو یک کارایی دارند و فقط کیفیت ترو اسمایل بالا تر میباشد

 

  

 

 

 انواع لمینت متحرک دندان :

 
  • لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل چیست :

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل نسل اول لیمنت متحرک دندان خانگی میباشد و  دارای دو عدد قالب و دو عدد خمیر مخصوص هست که شما باید در خانه طبق اموزش گفته شده لیمنت بسازید  

 

  • لمینت متحرک دندان ترواسمایل چیست :

لمینت متحر دندان خانگی  ترواسمایل نسل دوم لیمنت ها میباشد که کیفیت ان نسبت به اسنپ ان اسمایل بالا تر است و داری دو عدد قالب و دو عدد خمیر  برای فک بالا و پایین میباشد. 

  

  • لمینت متحرک دندان سو اسمایل چیست: 

لمینت دندان سو اسمایل از سری لمینت های متحرک دندان همانند دو مارک دیگر به نام ترو اسمایل و اسنپ ان اسمایل است اما دارای کیفیت بالا تری نسبت به دو محصول دیگر است اما کارایش فرقی ندارد.  

 

  • جنس خمیر لمینت : این محصولات از  مواد رزین های دندانی با تکنولوژی برتر ساخته شده است ، باعث شده است ظریف و در عین حال محکم باشند. این مصحولات فقط در تماس اب جوش نرم میشود و در حالت عادی جامد است.

 

 

لمینت متحرک دندان

 

 

جنس محصول روکش های دندانی نسل پنجم آنها از ژل سیلیکا ساخته شده اند :

 

 

این محصول  می توانند به شما آزادی لبخند زدن  را بدهد اعتماد به نفس را افزایش میدهد دندانهای موقتی فوری به شکل مناسبی طراحی شده اند تا دندانهای تیره ، از دست رفته را بپوشاند لمینت متحرک ساخته شده با تکنولوژی فوق نازک میباشد که به خوبی با دندان شما هماهنگ می شوند ، تقریباً هیچکس متوجه نخواهد شد که شما در واقع از مجموعه ای از پروتز استفاده می کنید فقط اگر در فاصله رخ به رخ نزدیک باشد شاید متوجه شود ولی در حالت عادی خیلی بعید است. 

 

 

 

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل

 

 

 

 چیکار کنیم عمر لمینت متحرک بالا برود :

ساده ترین راه این است مواد غذایی با این لمینت ها استفاده نشود و شما میتوانید با این شیوه عمر لمینت خود را افزایش بدهید البته حتی لمینت های چند میلیونی هم مناسب این نیست که با آن مواد غذایی استفاده کنید .

مدیر بازدید : 1283 چهارشنبه 28 تیر 1402 زمان : 18:57 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل تن جومه یک فروشگاه تخصصی خرید لمینت متحرک دندان دو فک و تک فک و محصولات دیگر جهت زیبا سازی دندان اقایان و خانوم ها میباشد چون زیبایی دندان برای هر فرد بسیار مهم است لمینت موقت دندانی کاملا با اندازه قوس دندانی شما شکل میگیرد که ساخت آن ها از طریق قالب گیری توسط خودتان انجام میگیرد . جنس این روکش های دندانی پلاستیکی صمغی دندان پزشکی هستند که فقط با اب جوش نرم میشوند این کامپویت متحرک دندان برای رفع بدشکلی دندان، پوسیدگی، شکستگی، لب پریدگی ، مناسب خواهند بود.
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی