loading...

10 مدل خرید لمینت متحرک دندان اصلی پرداخت درب منزل

این روزها با افزایش ویروس کشنده کرونا، تمایل ادمها  به مواد ضدعفونی کننده نیز زیاد شده است  اگر حتی قبل کرونا بهداشت را رعایت نمیکردید الان محجبور هستید تا رعایت نمایید و استفاده از اسپری دس

این روزها با افزایش ویروس کشنده کرونا، تمایل ادمها  به مواد ضدعفونی کننده نیز زیاد شده است  اگر حتی قبل کرونا بهداشت را رعایت نمیکردید الان محجبور هستید تا رعایت نمایید و استفاده از اسپری دستی برای این کار شاید کمی سخت باشد . پس  برای استفاده در محل کار، ادارات، منزل و اماکن عمومی دستگاه اتومات هوشمند اسپری پاش می باشد. این محلول پاش نه تنها بهداشتی است، بلکه در صرفه جویی و کنترل میزان محلول بسیار موثر خواهد بود  دمای مناسب برای کارکرد این دستگاه  بین 5 تا 40 درجه سانتی گراد است .توصیه میکنیم این دستگاه را در نور مستقیم آفتاب قرار ندهید. ولتاژ دستگاه 6 ولت است

 

 

 

  

دستگاه محلول پاش سنسوردار چیست و چگونه کار میکند :

دستگاه محلول پاش سنسور دار با  حجم 350 میلی لیتر و وزن حدود 204 گرم تولدی دشه است سایز  این محصول 19x10.5x7.5 سانت میباشد از همه مهم  تر جنس بدنه دستگاه از پلاستیک  ای بی سی مرغوب ساخته شده.افشانه پاش هوشمند  با داشتن سنسور تشخیص دست میتوانید بدون هیچ دخالی دستان شما را اسپری نمایید  و در صورت حس کردن دست در نزدیک خود محلول را میپاشد. این دستگاه محلول پاش طی مدت زمان یک ثانیه پاشش را انجام می دهد. برای رونش کردن این دستگاه باید چهارعدد باتری قلمی را درون آن قرار بگذارید  تا بیش از 1500 بار پاشش انجام دهد لازم به ذکر است زمانی که از دستگاه استفاده نمیکنید  بدون دخالت شما دستگاه وارد حالت استند بای میشود.

 

  

خرید دستگاه محلول پاش سنسوردار اتوماتیک

 

 

آموزش روشن کردن دستگاه محلول پاش اتوماتیک : 

 

 

اول کلید دستگاه را لمس کنید تا چراغ آبی رنگ دستگاه روشن شود در اینصورت حالت یک دستگاه فعال می شود و با نزدیک شدن دست، پاشش طی مدت 1 ثانیه صورن خواهد گرفت  با لمس دوم کلید ، چراغ بنفش روشن می شود. چراغ بنفش حالت دوم است که طی مدت 0.7 ثانیه پاشش انحام میدهد. برای خاموش کردن هم کافیست پس از این دوحالت یک بار دیگر کلید را انگشت فشار بدهید تا نور قرمز .05 ثانیه روشن و سپس دستگاه خاموش خواهد شد. اگر باتری دستگاه ضعیف شود  زمانیکه دستتان را جلوی سنسور بگذارید ؛ نور قرمز روشن می شود و یعنی  باتری ضعیف است و باید زحمت بکشید باطری را عوض نمایید.

 

 

دستگاه محلول پاش سنسوردار

 

 

 

نکته آخر :

دیگر نیازی به فشار دادن دکمه توسط دستان خیس خود ندارید، می توانید صابون مایع را سریع و کارآمد دریافت کنید. برای اسپری خودکار، بدون تماس و بدون فشار دست بگیرید. دستگاه پخش صابون با چهار باتری تغذیه می شود که شامل آن نمی شود، بدون محدودیت کابل برق، که برای قرار دادن هر مکانی که دوست دارید راحت است.

 

قیمت: 280,000 تومان

 

 

 

 

مدیر بازدید : 476 جمعه 19 فروردین 1401 زمان : 21:14 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل تن جومه یک فروشگاه تخصصی خرید لمینت متحرک دندان دو فک و تک فک و محصولات دیگر جهت زیبا سازی دندان اقایان و خانوم ها میباشد چون زیبایی دندان برای هر فرد بسیار مهم است لمینت موقت دندانی کاملا با اندازه قوس دندانی شما شکل میگیرد که ساخت آن ها از طریق قالب گیری توسط خودتان انجام میگیرد . جنس این روکش های دندانی پلاستیکی صمغی دندان پزشکی هستند که فقط با اب جوش نرم میشوند این کامپویت متحرک دندان برای رفع بدشکلی دندان، پوسیدگی، شکستگی، لب پریدگی ، مناسب خواهند بود.
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی