loading...

10 مدل خرید لمینت متحرک دندان اصلی پرداخت درب منزل

عوارض خرید لمینت متحرک دندان یا  عوارض اسنپ اسمایل یکی از مباحث مهم میباشد به گفته بسیاری از پزشکان رعایت کردن بهداشت دهان و دندان بعد استفاده از لمینت متحرک یا ثابت بسیار مهم است و اگر بهدا

عوارض خرید لمینت متحرک دندان یا  عوارض اسنپ اسمایل یکی از مباحث مهم میباشد به گفته بسیاری از پزشکان رعایت کردن بهداشت دهان و دندان بعد استفاده از لمینت متحرک یا ثابت بسیار مهم است و اگر بهداشت رعایت نشود می‌تواند مشکلات بسیاری ایجاد کند. همان طور که میندانید یکی از جذاب ترین محصولات مراقبت از دندان، لمینت دندان چه ثابت و چه متحرک است. به این ترتیب هر کسی می تواند لبخندی زیبا و سفید و حتی دندان هایی داشته باشد.

 

10 مورد اصلی عوارض لمینت متحرک دندان که باید بدانید

 

 

عوارض اسنپ اسمایل در صنعت دندانپزشکی مشاغل زیبایی و درمانی زیادی وجود دارد تا دندان هایی بی نقص و تمیز داشته باشید و لمینت ها به دلیل استحکام و زیبایی یکی از بهترین گزینه هاست. لمینت  می توانند از مواد چینی یا کامپوزیت ساخته شوند و روکش های پرسلن نسبت به لمینت های کامپوزیت در برابر لکه مقاوم تر هستند و خاصیت انعکاس نور دندان های طبیعی را دارند. هر چند ما با این مصحولات کاری نداریم و باید در مورد معایب لمینت متحرک دندان صحبت کنیم چون وقتی لمینت های ثابت معایب و عوارض دارند بدون شد این محصولات هم بی عیب نخواهد بود.

  

 

 

 عوارض لمینت متحرک دندان

 

 

 

عوارض استفاده از لمینت متحرک دندان : 

 

اگر قالبگیری لمینت‌ متحرک به درستی انجام نشود و خمیر لمینت با لثه تماس پیدا کند باعث درد لثه خواهد شد پس حتما با قیچی اضافه ها را برش بزنید.

ممکن است برخی افراد از جنس خمیر پلاستیکی خوششان نیایید و یا آلرژی داشته باشند چون قرار است یک روکش روی دندان های انها قرار بگیرد و طبیعا برای اولین بار ممکن است برای شما کمی سخت باشد.

برای استفاده دراز مدت مناسب نخواهد بود فقط باید زمانی که به بیرون و مهمانی تشریف میبرید باید قرار داده شود و هر زمانی که نیاز ندارید از فک خارج شود و حتما باید قالب همیشه تمیز باشد. 

در مواقع میل کردن غذا باید آن را درآورید و یا غذا نخورید یا اگر مجبور شدید حتما از دندان های آسیاب خود استفاده کنید  و هرگر غذای چسبناک و گرم مثل قهوه و چای استفاده نکنید چون خمیر دچار مشکل خواهد شد. رنگ لمینت متحرک ممکن است بعد از مدتی تغییر کند و این امر بستگی به میزان مصرف شما و نحوه مراقب شما خواهد داشت.

 

 

 

 عوراض اسنپ اسمایل

 

 

معایب لمینت متحرک دندان نسبت به لمینت ثابت چیست :

در بالا معایب لمینت متحرک ذکر شد اما لمینت متحرک دندان نسبت به لمینت ثابت دائمی عمر کوتاهی دارند و طبیعا جنس متریال آن با لمینت های چند میلونی پایین تر است . با این لمینت ها خورد غذا پیشنهاد نمیشود. همیشه باید در هنگام خواب از دهان خارج شود و فقط در مواقعی که نیاز است استفاده شود. نمکه بعد این که تمام مراحل قالب گیری را باید خودتان انجام بدهید. 

 

 آیا با لمینت متحرک متحرک دندان شکسته و لب پر شده را ترمیم کرد

 

 

 

آیا با لمینت متحرک متحرک دندان شکسته و لب پر شده را ترمیم کرد :

 

در برخی از موادر قصد رفتن به عروسی و مهمانی را دارید و قیمتی از دندان شما شکسته است یا جای خالی دارد پس میتوانید با خمیر لمینت ان قسمت را بپوشانید البته امکانش است اما باید مراقب خمیر به نحوی در کنار دندان قرار گیرد که به سادگی از دندان شما خارج نشود و حتما باید در خانه صحبت کنید که ایا خمیر به درستی در دندان قرار گرفته و امکان خارج شدن نداشته باشد.

 

 

آیا میتوان لمینت متحرک را دوباره قالب گیری کنیم

 

آیا میتوان لمینت متحرک را دوباره قالب گیری کنیم :

 

 بله منتها شما این نکته را هم باید بدانید هر چقدر قالب گیری میکنید از عمر خمیر شما کاسته خواهد شد فرقی هم ندارد ترو اسمایل باشد یا اسنپ اسمایل و با چه قیمتی تهیه کرده اید پس حتما قبل قالب گیری اموزش های لازم را مشاهده نمایید البته هیچ فردی نمیتواند برای بار اول قالب گیری را درست انجام دهد چون نیاز دارد شما چند باری قالب گیری نمایید تا افز فوتو فن کار با خبر شوید. 

 

 

آیا لمینت متحرک برای استفاده 24 ساعته مناسب است

 

 

آیا لمینت متحرک برای استفاده 24 ساعته مناسب است :

همان طور که توضیح داده ایم و فهمیده باشید این محصول صرفا برای زیبایی تولید شده و برای زمانی که نیاز است باید مورد استفاده قرار گیرد پس لزوما نیازی نداری وقتی در خانه و هر جای دیگر هستید و افرادی که خودی به شمار میروند در کنار انها این محصول را استفاده کنید چون باعث خستگی فک و دندان شما خواهد شد پس فقط زمانی که نیاز است استفاده نمایید. 

 

 

 

چه زمانی لمینت متحرک عوارض ندارد

 

 

چه زمانی لمینت متحرک عوارض ندارد :

لمینت متحرک جنبه درمانی ندارد و فقط روی دندان شما قرار میگرد شما میتوانید را استفاده درست از این محصول به بهترین نحو استفاده نمایید و از استفاده از آن لذب ببرید فقط باید قالب گیری را درست انجام بدهید و اضافه های خمیر را با دقت برش بزنید و تا به لثه شما تماس نداشته باشد و موارد دیگر مثل نظافت را رعایت نمایید هر چند شما نباید از یک محصول با قیمت بسیار ارزان توقع یک لمینت چند میلیونی را داشته باشید. 

 

 

10 مورد از اصلی ترین عوارض لمینت متحرک دندان که نباید نادیده بگیرید

 

 

 

  • ایا لمینت متحرک در دندانسازی هم وجود دارد :

بله نوعی از لمینت موقت به اسم اسنپ اسمایل در دندانسازی ها انجام میگیرد که قیمتی چند میلونی دارد و از لحاظ قیمتی لمینت های خانگی با ان برابری نمیکند چون هزینه این نوع لمینت ها زیر 200 هزار تومان میباشد جهت ااطلاع از قیمت دقیق لمینت اسنپ اسمایل دندانپزشکی باید به دندانسازی های شهر خود مراجعه بفرمایید.

 

  • برای خرید لمینت متحرک نیاز به مشاوره دارم یا خیر :

خیر نیازی به نسخه پزشک یا مشورت ندارید اما اگر دندان های پوسیده یا بیماری های لثه دارید نباید از این محصولات استفاده کنید در مورد جای خالی دندان هم همین طور است اگر تعداد زیادی دندان ندارید باز هم مناسب شما نیست.

 

 

 

چرا رنگ لمینت متحرک بعد مدتی زرد میشود

 

 

چرا رنگ لمینت متحرک بعد مدتی زرد میشود : 

عمر تمامی این محصولات یک سال است و نباید توقع بیشتر از این را داشت چون این محصولات همانند بسیار از  لوازم ارایشی باید تعویض شوند اما علت زرد شدن ان میتواند مسواک نزدن باشد و یا موارد دیر که باعث تغییر رنگ دندان میشود مثلا اگر غذای رنگی میل کرده اید و مسواک هم نزده اید و بعد لمینت را بر روی دندان خود قرار بدهید طبیعتا رنگ دانه های که لا به لای دندان است جذب خمیر میشود که میتواند رنگ لمینت را تغییر دهد.

 

 

پایان مقاله :

در پایان بهتر است یادآوری کنیم که دندان شما به عنوان یکی از اجزای بدن، امکان دارد بخاطر مصرف غذاهای مضر آسیب ببیند. به همین دلیل بهتر است همیشه بهداشت را عایت نمایید.لازم به ذکر است که در صورتی که قالب گیری لمینت را بلد نیستید حتما قبل این کار اموزش های فضای مجازی را مشاهده نمایید و حتما زمانی قالب گیری را انجام بدهید که وقت ازاد دارید چون با عجله کردن به نتیجه مطلوب نخواهید رسید. در صورتی که شما سوالی دارید میتوانید از قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید. 

مدیر بازدید : 630 شنبه 15 اردیبهشت 1403 زمان : 8:41 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل تن جومه یک فروشگاه تخصصی خرید لمینت متحرک دندان دو فک و تک فک و محصولات دیگر جهت زیبا سازی دندان اقایان و خانوم ها میباشد چون زیبایی دندان برای هر فرد بسیار مهم است لمینت موقت دندانی کاملا با اندازه قوس دندانی شما شکل میگیرد که ساخت آن ها از طریق قالب گیری توسط خودتان انجام میگیرد . جنس این روکش های دندانی پلاستیکی صمغی دندان پزشکی هستند که فقط با اب جوش نرم میشوند این کامپویت متحرک دندان برای رفع بدشکلی دندان، پوسیدگی، شکستگی، لب پریدگی ، مناسب خواهند بود.
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی