loading...

8 مدل خرید لمینت متحرک دندان[مرکز کامپوزیت پرداخت درب منزل(ارسال فوری)تهران+شهرستان ترو اسمایل اصل+اسنپ اسمایل]

لمینت متحرک سو اسمایل برای افرادی است که تمایل به خرید لمینت ارزان را دارد ، بسته های خریداری شده ، حاوی دو ردیف قالب دندان و خمیر به صورت عدسی یا همان پودری برای هر دو فک میباشد. شما همانند لمینت های

لمینت متحرک سو اسمایل برای افرادی است که تمایل به خرید لمینت ارزان را دارد ، بسته های خریداری شده ، حاوی دو ردیف قالب دندان و خمیر به صورت عدسی یا همان پودری برای هر دو فک میباشد. شما همانند لمینت های قبلیباید خمیر های بسته را در آب جوش قرار بدهید . بعد از چند دقیقه ، خمیر ها نرم میشود . بعد این ماده را درون قالب پلاستیکی که شبیه دندان است قرار بدهید . بعد از قرار دادن در قالب سفید رنگ ، قالب را روی دندان ها قرار بگذارید و با دست ، محکم روی دندان نگه دارید تا خیمر شکل بگیرد . این کار را تا مدت یک دقیقه انجام بدهید تا خمیر کمی سفت شود بعد از سفت شدن خمیر ، قالب را به آرامی از دهان خود خارج نمایید ؛ به طریقی که تغییری در خمیر رخ ندهد  و بعدش قالب را در آب یخ قرار دهید تا سفت شود البته بعد ان بالید ایراد های دستی را رفع نمایید و با قیچی اضافه ها را دقیق برش بدهید تا به لثه تماس نداشته باشد.

 

 

لمینت سو اسمایل

 

 

 

 

تفاوت لمینت سو اسمایل با بقیه لمینت ها چیست :

لمینت سو اسمایل فقط از نظر خمیر با بقیه لمینت های خانگی متفاوت است اما ظریقه قالب گیری هیچ تفاوتی ندارد و میشود گفت این بستگی به خود شخص داد چه لمینتی را انتخاب کند اما خرید لمینت متحرک دندان برای کسانی که میخواهند یک عدد جای دندان رات پوشش دهند مناسب است چون خمیرش به صورت عدسی شکل میباشد و اگر به میزان کمی خمیر نیاز داشته باشند میتوانید استفاده نماییند و نیازی به بریدن خمیر نیست جنس خمیر سو اسمایل هم مثل لمینت های دیگر صمغی  ژل سیلیکونی میباشد و باز هم تفاوت چندانی ندارد.

 

 

سو اسمایل

 

 

 

مزایا و معایب لمینت متحرک چیست :

کاور دندان متحرک قیمت پایینی دارد پس زمیت اصلی این محصولات قیمت پایین آن میباشد اما معایبش این است که به اندازه لمینت های دائمی چند میلیونی کیفیت پایین تری دارد و نمیشود با آن مواد غذایی استفاده کرد و فقط باید برای زیبایی استفاده شود و فقط طزمانی که نیاز است روی دندان قرار بگیرد مثلا هنگام رفتن به مهمانی و در غیر این صورت نباید استفاده شود و در خانه نیازی نیست روی دندان قرار بگیرد شاید بتوان گفت همانند گن لاغری زیر که باعث کوچک شدن شکم میشود این محصول را هم  باید وقتی به جای مهمی میروید استفاده نمایید تا دندان شما زیبا تر شود .

 

 

سو اسمایل

 

 

شستشو بعد هر بار استفاده چگونه است : 

لمینت متحرک باید بعد هر بار استفاده تمیز شود چون وقتی در دهان خود قرار میدهید با گذشت زمان بروی دهان شما را خواهد گرفت و اگر تمیز نشود به مرور بوی بدی خواهد گرفت برای ششستو هم نیاز به کار خاصی نیست و فقط با آب سرد آن را بشویید و در صورت  نیاز میتوانید از صابون استفاده نمایید. 

 

 

لمینت متحرک سو اسمایل

 

 

چطور خمیر سو اسمایل را یک دست کنیم :

شما باید ابتدا خمیر را  به مقدار کای در اب جوش به مدت چند دقیقه قرار بدهید و زمانی که نرم شد انها را کاملا به هم ورزس بدهید تا کاملا یک دست باشد الیته حتما دستتان تمیز باشد و اگر دستتان تمیز نبود بود از دستکش استفاده نمایید.

 

 

قیمت لمینت متحرک دندان سو اسمایل

 

 

چرا خمیر سو اسمایل عدسی شکل است :

همان طور که اشاره شد جنس خمیر همان کیفیت اسنپ اسمایل و ترو اسمایل را دارد منتها به شکل عدسی در اماده تا خریدار به میزان دلخواه از خمیر استفاده کند و این خمیر برای ان دسته افراد که میخواهند جای خالی یک عدد دندان خود را بپوشاننند مناسب تر است.

 

 

 

داخل بسته لمینت سو اسمایل چه چیزهایی است: 

سو اسمایل یک برند درجه یک و دارای خمیر مقاوم برای همه دندان ها ، توانسته اند طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نماید . در چند سال اخیر این محصولات باریا ن درسته افردا که میخواهید فقط جای خالی دندان خود را پز کنند بسیار پر کاربرد است البته میتوانید کل دندان خود را هم لمینت کنید ولی از انجایی که میتوانید به میزان دلخواه خمیر بردارید بهترین گزینه برای کسانی است که فقط میخواهند جای خالی دندان خود را پر نماییند و داخل بسته دو عدد قالب گیر و یک بسته خمیر عدسی شکل وجود دارد که در داخل یک محفظه پلاستیکی رنگ برای شما ارسال میشود.

 

 

سو اسمایل

 

 

هدیه ناقابل یک عدد نوار سفید کننده به ارزش 15 هزار تومان

 

دارای دو عدد قالبگیر و دو عدد خمیر   

 

 

 جمع بندی :

مهمترین عاملی که برا طول عمر لمینت موقت تأثیر می گذارد، اول  بهداشت است و بعد ازآن استنفاده نکردن از مواد غذایی سفت است.

مدیر بازدید : 944 یکشنبه 08 بهمن 1402 زمان : 14:00 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل تن جومه یک فروشگاه تخصصی خرید لمینت متحرک دندان دو فک و تک فک و محصولات دیگر جهت زیبا سازی دندان اقایان و خانوم ها میباشد چون زیبایی دندان برای هر فرد بسیار مهم است لمینت موقت دندانی کاملا با اندازه قوس دندانی شما شکل میگیرد که ساخت آن ها از طریق قالب گیری توسط خودتان انجام میگیرد . جنس این روکش های دندانی پلاستیکی صمغی دندان پزشکی هستند که فقط با اب جوش نرم میشوند این کامپویت متحرک دندان برای رفع بدشکلی دندان، پوسیدگی، شکستگی، لب پریدگی ، مناسب خواهند بود.
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی