loading...

خرید لمینت متحرک دندان [مرکز کامپوزیت پرداخت درب منزل چیست]

خرید لمینت متحرک دندان دو فک تک فک فروش سفارش ارزان قیمت چیست تهران کرج شیراز اصفهان تبریز مشهد کل ایران 1400 قیمت روکش قالب پلاک دندان ترو اسمایل اسنپ اسمایل

قیمت و سفارش اسنپ آن اسمایل ترو اسمایل + هدیه لمینت متحرک دندان 2021

مدیر بازدید : 4282 چهارشنبه 27 اسفند 1399 نظرات مشتریان ()

 

لمینت متحرک دندان فروش خرید پستی اینترنتی زنانه مردانه 1400 :

با خرید لمینت متحرک دندان از فروشگاه تن جومه از  شر  زردی یا لک سیاه دندان ها به صورت موقت و در میهمانی ها خداحافظی کنید ، این روکش لمینت موقت دندان به شما  کمک خواهد کرد  تا لبخندتان قشنگ  شود . این لمینت متحرک کامپوزیتی دندانهای کج شکسته شما را مخفی میکند البته به صورت موقت و نباید همیشگی از این لیمنت متحرک استفاده نمایید فقط در مواقعی که قصد دارد به مهمانی یا هر کار دیگری انجام بدهید مناسب است.

جنس لمینت متحرک دندانtru smile یا snap on smile  چیست :

این لمینت های موقت دندان فروشگاه تن جومه از جنس پلاستیک خمیری یا همان صمغ دندانپزشکی می باشد و مناسب برای همه فک ها و دندانها است که لمینت ترو اسمایل از اسنپ اسمایل با کیفیت تر میباشد شما باید قبل استفاده از محصول حتما آموزش آن را هم بلد باشید که در گوگل قابل مشاهده میباشد.

 

ایا خرید عمده محصول لیمنت متحرک را هم دارید:

بله داریم تماس حاصل بفرمایید.

 

طریقه شست شو و نگهداری از لمینت موقت دندان چگونه است :

تمیز نمودن این لمینت متحرک کار اسونی است،  توصیه  میشود که بعد از هر وعده غذایی رزوانه این لمینت ها را با یک عدد مسواک نرم تمیز کنید بعدش با آب ولرم بشویید و در جای قرار دهید که به ان اسیب فیزیکی وارد نشود.

 

آیا لمینت متحرک دندان اسنپ عوراض دارد :

فروش لمینت متحرک آن اسمایل اسیبی ندارد شما بدون سوراخ کردن دندان و دستگاری با ساختار دندان میتوانید این لمینت را در دو فک خود قرار دهید و از ان استفاده نمایید البته بهتر است همیشگی استفاده نشود و بگذارید در مواقعی که نیاز دارید از این لیمنت متحرک استفاده نمایید.بعد از اولین روز استفاده از لیمنت ممکن است به  ان عادت نکرده باشید و شاید برایتان کمی سخت باشد اما بعد چند روز استفاده به این لمینت عادت خواهید کرد  مثل روکش دندان یا پر کردن دندان که وقتی این کار را انجام میدهید ممکن است کمی برایتان عادی نباشد این لمینت هم همینطور است لمینت متحرک دندان دو فک به دندان های طبیعی شما آسیبی وارد نمیکند ، البته باید دقت کنید د هنگام خارج کردن یا قرار دادن این دندان بر روی فک به ارامی و دقت این کار را انجام دهید و عجله نکنید.

  

 

 

 

 

لمینت های با کیفیت را فقط از تن جومه بخواهید  > تن جومه شروع یک لبخند تازه > دو محصول لمینت اسنپ ان اسمایل و لمینت متحرک ترو اسمایل با قیمت مناسب موجود است. قیمت و لینک خرید آن در پایین صفحه یا در بالای سایت قسمت "خرید سریع" قابل مشاهده میباشد . به علت استقبال شما عزیزان محصولات لمینت همچنان کاهشی است چون ما به ارزان فروختن و سود کمتر (فروش بیشتر) همچنان افتخار خواهیم کرد. 

 

 

سایت تن جومه جزو اولین سایت هایی بوده است که قیمت لمینت اسنپ ان اسمایل که سری اول لمینت های خانگی بوده است را به زیر 100 هزار تومان کاهش داده بود (در حال حاضر همین محصول با قیمت های بالاتری به فروش میرسد) و حال با افتخار لمینت ترو اسمایل که سری دوم لمینت های خانگی است را 180 تومان قرار داده است که در فضای مجازی همین مارک و کیفیتی که ما قرار داده ایم را چند برابر این قیمت به فروش میرسانند البته لمینت ترو اسمایل با کیفیت تری هم است که در هر فروشگاهی یافت نخواهد شد و ما بخاطر قیمت بالای محصول ان را قرار نمی دهیم چون محصولات جایگزین هم همان کیفیت و کارایی را دارند.

 

لمینت متحرک دندان

 

آیا میتونم بعد استفاده از لمینت متحرک شکلات تنقلات ادامس بخورم:

محصولات قندی غیر طبیعی برای دندان سالم هم ضرر دارد و بدون شک بارها بیشتر افراد به دنبال خرید قرص دندان درد به داروخانه میروند پس بهتر است مصرف قند های غیر طبیعی را کم کنید همان طور که در بالا هم اشاره شده نباید مواد غذایی سخت و چسناک استفاده کنید چون این یک دندان متحرک است البته غذاهای مایع و نرم موردی ندارد ولی باید دقت کنید.لمینت متحرکم دندان به اسانی قابل بیرون آوردن و گذاشتن روی دندان های شما میباشد . این روکش با کمک دندان های خودتان نگه داشته می شود نیازی به چسب  ندارد. این لمینت یا کاور موقت دندان برای زیبایی مخصوص بزرگسالان است و بهتر از کودکان از این محصول استفاده نکنند. این روزها این محصول در همه فروشگاها موجود شده و از خرید لمینت متحرک دندان پرداخت درب منزل تا پیک برای مشتریان ارسال میشود.

 

طول عمر لمینت متحرک دندان چقدر است:

چون این یک محصول جدید است نمیشود گفت دقیقا طول عمر ان چقدر است اما اگر درست استفاده شود بدون شک چند سال برایتان کار خواهد کرد.

 

ایا اونهایی که ارتودنسی انجام دادن هم میتونن از این محصول استفاده کنند:

 خیر نمیتوانند و نباید استفاده کنند.

 

ایا اونهایی که مشکلات دهان و دندان و لثه هم میتونن از این محصول استفاده کنند:

خیر باید با پزشک خود مشورت نمایید و حتما در هنگام خارج نمودن یا قرار دادن محصول درفک خود دقت لازم داشته باشید و این کار را با حوصله انجام دهید.

 

آیا کسی که هیچ دندانی ندارند میتونن از لمینت متحرک استفاده کنند :

خیر ، برای کسانی که هیچ دندان در دهان ندارند مناسب نیست اما اگر چند دندان  ندارید مشکلی ندارد البته در این صورت باید در آن قسمتی که دندان وجود ندارد خمیر بیشتری قرار دهید تا جای دندان خالی پر شود و طبیعتا در هنگام قالب گیری باید دقت بیشتری انجام دهید و با دقیت لیمنت را قالب گیری و بعد ایراد های ان را با دست رفع نمایید.

 

 

قیمت و سفارش اسنپ آن اسمایل لمینت متحرک دندان 2021

 

 

 چه کسي نبايد از لیمنت متحرک  استفاده نمایند:

افرادي که هر يک از مشکلات زير را دارند ، تا زماني که تحت درمان قرار نگيرند نمي توانند از لمینت استفاده کننید

کسانی که بيماري لثه دارند

کسانی که فک آنها مشکل دارند

کسانی دندان هاي خیلی کج دارند

کسانی که مشکلات دهاني دارند  

 

لمینت متحرک دندان 

 

توضبحات اسنپ آن اسمایل :

لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل یک پلاک متحرک میباشد و می تواند در عرض چند دقیقه لبخندتان را از این رو به آن رو کند. بسیاری از خانوم ها اقایان توان پرداخت هزینه های گران درمان های زیبایی پیچیده مثل لمینت و کامپوزیت دندان را ندارند و از طرفی مایلند دندانهایشان برای شرکت در  میهمانی ها زیبا به نظر برسند.اسنپ آن اسمایل مانند لنز رنگی چشم به صورت موقتی استفاده می شود. این پلاک با توجه به فرم و شکل دندان های شما ساخته می شود. در اسنپ آن اسمایل تمام دندان ها به هم متصل هستند و به صورت یکپارچه استفاده می شود. این وسیله جنبه درمانی ندارد و صرفا برای برقراری زیبایی به کار میرود.روی اسنپ آن اسمایل در سطح جونده ی دندان ها سوراخ هایی گذاشته می شود تا موقع جویدن تداخلی ایجاد نشود .گرچه بهتر است برای جلوگیری از شکسته شدن آن از مصرف غذاهای سفت مثل گوشت، ته دیگ و آجیل و نیز غذاهای چسبنده مثل گز و آدامس خودداری کرد. بنابراین می توان با آن غذا خورد.

 

قیمت و سفارش اسنپ آن اسمایل لمینت متحرک دندان 2021

  

این لمینت فروشگاه تن جومه به علت نازکی بیش از حد بعد قالب گیری توسط خودتان  اختلالی برای تکلم ایجاد نمی کند کاملا به برآمدگی دندان ها می چسبد بنابراین شل نمی شود و از دهان نمی افتد.قبل از استفاده به مدت 1 دقیقه دندانها را در آب داغ قرار دهید تا کاملا روی دندانهایتان بخوابد. علاوه بر این یک محفظه مخصوص برای پلاکهایتان هم هست که زمانی که پلاکها را استفاده نمی کنید داخل این محفظه نگه داری می کنید.جنس اسنپ آن اسمایل طوری است که در برابر لکه گرفتن نسبت به بسیاری مواد دندانپزشکی مقاوم است. اما این کاور هم نیازمند مراقبت است. اگر با اسنپ آن اسمایل سیگار نکشید و بعد از مصرف مواد رنگی با آب بشویید در طولانی مدت زیبا و شفاف تر خواهد ماند. 

 

 خرید لمینت متحرک دندان

 

جنس لمینت از چیست :

صمغ دندانپزشکی میباشد  که در آن رزین های دندانی با تکنولوژی برتر استفاده شده است که فقط با آب کاملا جوش نرم میشود.


 

چگونه طول عمر این محصول را افزایش دهیم :

فرقی ندارد چه لمینت متحرکی و با چه قیمتی استفاده میکنید  اگر میخواهید طول عمر این محصولات را افزایش دهید قبل هر چیزی با این محصولات مواد غذایی استفاده نشود اگر استفاده هم شد سعی کنید با دندان های دیگر استفاده نمایید و در هنگام قالب گیری دقت نمایید تا به خمیر اسیب وارد نشود


 

مزایای لیمنت متحرک دندان چیست : 

 

پوشاندن فاصله بین دندانها پوشاندن بهم ریختگی دندانها 

 

دندانهای تغییر رنگ یافته و حاوی لکه دندانهایی که ساییده شده اند (مثلا به علت دندان قروچه)

  

جای خالی دندان  شکل استفاده از اسنپ آن اسمایل برای پوشاندن جای خالی دندان و زیبا سازی لبخند

  

کاهش ارتفاع لبخند به علت ساییدگی یا جای خالی دندانها

  

 


1- نحوه قالب گیری لمینت متحرک دندان چگونه است : خلاصه >

برای قالبگیری اول خمیر قالبگیر رو به مدت چند دقیقه دقیقه در اب 90 درجه قرار داد که زمان نرم شدن بستگی به شرایط خودتان دارد گاهی وقتا 2 دقیقه یا 3 دقیقه و غیره .... بعد هر وقت خمیر نرم و بی رنگ شد ان را داخل لمینت گذاشته و داخل دهان میگذاریم و  سه دقیقه فشار میدهیم که با هم بستگی دارد چه زمان لیمنت سفت میشود  تا قالبگیری انجام شود.بعد چند قیقه دقیقه لمینت را همراه قالب از دهان دراورده و در اب سرد به مدت چند دقیقه قرار بدهید 

 

2-نحوه قالب گیری لمینت متحرک دندان چگونه است : کامل >

برخی از خریداران بعد از خرید لمینت متحرک دندان با این تصور که قالب دندان همان لمینت است این قالب را در فک خود قرار میدهند که شما باید طبق فیلم های آموزشی که در فضای مجازی بارگذاری شده است قالب گیری نمایید و در اصل خمیری که همراه محصول است همان لمینت شما میباشد که باید بعد قرار دادن خمیر مخصوص در اب گرم که بعد 5 دقیقه (بستگی به گرمی اب دارد)  نرم میشود و بعد با استفاده از قالب گیر که همان دندانی است که برایتان فرستاده شده و قرار دادن خمیر و قالب در فک همانند دندان پزشکان باید قالبگیری را انجام دهید و باید با دقت قالب گیری را انجام دهید تا خمیر کاملا چفت دندان شما شود و بعد برای خطوط بین دندان از وسلیه ای مانند سوزن استفاده نمایید و خطوط بین دندان را ایجاد کنید البته بعد قالب گیری باید خمیر در داخل فک باشد و فقط قالب دندان را خارج نمایید و بعد با سوزن یا هر چیز دیگری خطوط دندان را ایجاد کنید و بعد پایان کار خمیر را در اب سرد قرار داده تا سفت و سفید شود و از حالت شفافی در بیایید که باز هم تاکید میکنیم فیلم های اموزشی را مشاهده فرمایید وبدون اموزش این کار را انجام ندهید البته پیشنهاد میشود نحوه قالبگیری دندان که توسط دندانم پزشکان هم در فضای مجازی موجود است را مشاهده فرمایید تا مهارت کافی را برای قالب گیری محصول به دست اوردید .هنگام قالب گیری اگر آینه بزرگ نمایی داشته باشید و در کنارتان باشد بهتر است چون آینه های بزرگ نمایی تصویر را بزرگ تر نشان میدهند و تصویر دندان شما را در اینه بزرگ تر خواهد کرد وبرای قالب گیری بهتر است. 

 

قالب گیری دندان چقدر زمان میبرد :

برای قالب گیری و یک خلق یک قالب دندان بودن شک نیاز به دقت و حوصله است این این بستگی شخص قالب گیر دارد که قدر زمان نیاز دارد تا قالب مورد نظر خود را بدون عیب و ایراد شکل دهد پس نمیشود زمان خاصی رای تعیین کرد. اما مهم ترین اصل که نباید فراموش شود این است که باید در هنگام قالب گیری دقت لازم را خرج دهید.

 

نکات دیگر آموزش قالب گیری snap on smile و tru smile  لمینت های متحرک دندان :

1-کلیپ قالبگیری را قبل انجام فرایند قالب گیری  مشاهده فرمایید تا به محصول اسیب وارد نشود لازم نیست از تمام ژل برای قالب استفاده کنید و به میزان لازم استفاده نمایید

2- اگر در انتهای قالب گیری لمینت اضافات داشت  به وسیله ی یک قیچی کوچک فلزیترجیحا داغ شده باشد  اضافات را قیچی نمایید تا کاملا لمینت فیت دهانتان شود نکته اخر  تمام قسمت لبه لمینت دندان را برش بدهید تا زبانتان به دندان هایتان تماس نداشته باشد. 

 

وسایل مورد نیاز اموزش لمینت دندان در خانه:

برای شروع قالب گیری شما به دو عدد کاسه آب جوش و آب یخ احتیاج دارید.خمیر قالب گیری باید کاملا نرم باشد تا بعد قالب گیری تمام خصوط بین دندان شکل بگیرد .در کنار خود یک عدد چاقو فلزی تمیز و یک عدد قیچی فلزی لبه باریک جهت اصلاح ضایعات به جا مانده لمینت استفاده نمایید.اگر در خانه اینه بزرگ نمایی دارید از یک اینه بزرگ نمایی استفاده کنید تا هنگام قالب گیری خود را در اینه مشاهده نمایید . در پایان محلی که قالب گیری را انجام میدهید پاکیزه باشد و زمانی قالب گیری را انجام دهید که وقت و حوصله کافی داشته باشید. 

 

حجم هر خمیر برای دندان هر فرد متفاوت است :

طبیعتا اگر  شما دندان صاف و منظمی دارید و همه دندان های شما سالم هستند پس با انهایی که دندان های نا منظمی دارند یا به هر دلیلی چند دندان خود را از دست داده اند میزان استفاده از خمیر فرق دارد پس بعد نرم شدن خمیر ان مقدار که لازم است خمیر در قالب قرار بدهید.

 

 

قالب گیری دندان برای لمینت

 

 

 

آیا لمینت متحرک برای همه فک ها قابل استفاده است :

قالب لمینت دندان که خمیر قالب گیری که در داخل آن قرار میگیرد طوری ساخته شده است که در همه فک ها به غیر کودکان جای خواهد گرفت که برای منعطف شدن قالب پلاستیکی میتوانید آن را چند دقیقه در آب گرم ولرم گذاشته تا کمی نرم تر شود.

  

اگر بعد اولین قالب گیری نتوستم لمینت رو درست کنم چیکار کنیم :

ممکن است برای شما این سوال باشد که اگر قالب گیری موفقیت آمیز نبود چیکار کنیم باید گفت از اونجایی که خمیر قالب گیری با آب جوش نرم میشود پس نگران نباشید میتوانید دوباره خمیر قالب گیری را در اب جوش قرار داده و دوباره قالب گیری را انجام بدهید اما باز هم تاکید داریم بهتر است فیلم های اموزشی را در فضای مجازی مشاهده فرمایید و قبل قرار دادن خمیر مخصوص ابتدا قالب خالی دندان را در فک خود قرار دهید تا کاملا با نحوه قرار گیری قالب دندان آشنا شوید چون شما همانند دیک دندانپزشک باید بهترین لمینت را برای خود بسازید و حتما زمان قالب گیری را طوری تعیین کنید که آن رو وقت کافی داشته باشید و با حوصله این کار را انجام بدهید.  

 

 

تفاوت لمینت ترواسمایل و اسنپ ان اسمایل

 

 

نکات بهداشتی قبل و بعد استفاده از لمینت دندان :

قبل قالب گیری سطح و محلی را که در آن قالب گیری انجام میدهید کاملا تمیز باشد . همان طور که گفته شد زمانی قالب گیری را انجام دهید که وقت و حوصله کافی داشته باشد و حتما فیلم های آموزشی نحوه قالب گیری محصول را مشادهده بفرمایید . به یاد داشته باشید دهان خود را کاملا با مسواک بشویید و هنگام قرار دادن لمینت هم مسواک بزنید نکته بعدی که خیلی افراد به ان توجه نمیکنند استفاده از مسواک زبان شوی است که حتما استفاده نمایید چون تمیز کردن زبان سلامت دهان و دندان شما را بهبود خواهد داد.

 

شرایط استفاده از لمینت متحرک دندان دو فک برای اقایان و خانوم ها:

برای استفاده  از لمینت دندان متحرک دندان ، باید فک و لثه سالم باشد  اگر بیمار مشکل فکی و یا تحلیل لثه یا نیاز به ارتودنسی و یا هر نوع بیماری دیگری داشته باشد داشته باشد، گزینه مناسبی برای نصب لمینت دندان نیست و حتما باید با پزشک مشورت نمایند. 

 

 

مشاهده کلیپ تبلیغاتی خارجی محصول

جهت آشنایی بهتر در مورد عملکرد لمینت متحرک دندان دو فک ، می توانید کلیپ تبلیغاتی مربوط به محصول را در پایین مشاهده بفرمایید.

 

 

 

 

پیام مدیر سایت تن جومه به خریداران محترم محصول لمینت متحرک دندان:

بهتر است با این محصولات و تمام محصولات از این دست با هر قیمتی و هر کجای دیگر که تهیه میفرمایید فقط برای زیبایی استفاده نمایید و سعی کنید مواد غذایی با این محصول استفاده نکنید مخصوصا غذای خیلی گرم در صورت استفاده از مواد غذایی از دندان های دیگر استفاده نمایید و به لمینت فشار وارد نکنید .سعی کنید بعد قالب گیری در خانه از این محصول استفاده نمایید تا عادت نمایید و برایتان عادی شود و به قول معروف قلقش دستتون بیاد.و هنگام خارج نمودن و قرار دادن لمینت در فک دقت نمایید تا به لثه هایتان اسیب وارد نشود. نکته اخر این که حتما قبل استفاده اموزش قالب گیری در فضای مجازی را مشاهده نمایند تا به خمیر و قالب اسیب وارد نکنید.ضمن تشکر، امیدواریم این محصول برایتان مفید واقع باشد.


 

چطور میتونم با شما تماس بگیریم و  بعد خرید سفارش لمینت متحرک رو پیگیری کنم:

شما مشتریان محترم میتوانید اینجا با پشتیبانی محصول تماس حاصل بفرمایید و برای پیگری بعد خرید لیمنت متحرک که در پایان سفارش یک کد به شما داده میشود که باید ان کد را یاداشت کرده و برای پیگری اینجا آن کرد را وارد نمایید. 

 

   

ضمن تشکر، امیدواریم این محصول برایتان مفید واقع باشد  ما برای سهولت در سفارش شما، سفارش پیامکی و غیر پیامکی هم داریم که باید لطف کنید و توضیحات پایین را مشاهده بفرماییدتوجه خرید حضوری لمینت متحرک دندان نداریم

 

 

 

توجه به علت کاهش بی سابقه قیمت لمینتها، فقط سفارشات تهران قابلیت درب منزل و ارسال با پیک را دارد و باقی استانها بعد واریز آنلاین هزینه لمینت برای آنها درب منزل توسط مامور پست ارسال خواهد شد دوستانی که براشون سوال میشه اگر کالا بعد واریز انلاین مشکل داشت تعویض میکنید باید بگوییم بله شما تا 48 ساعت فرصت خواهید داشت تا مشکل را با همکاران مان در میان بگذارید و باید همان روز با شماره های روی بسته تماس حاصل فرمایید. راه بعدی این است در صورت امکان عکس محصول همراه نام سفارش دهنده و شماره همان شخص را در سایت تن جومه برای ما در قسمت نظرات و مشکلات ارسال نمایید (برای ارسال عکس از آپلود سنتر های رایگان استفاده نمایید)تا زودتر پیگیری های لازم انجام گیرد.

 

  

لمینت متحرک دندان را از کجا بخریم:

 

لمینت متحرک دندان کجا بخریم >: ایا میتونم لیمنت متحرک دندان دو فک اسنپ آن اسمایل با قیمت 99 تومان را اس ام اسی یا پیامکی سفارش بدهم:

 این شماره پیامک فقط برای دو فک میباشد 

بله شما میتوانید لمینت دندان متحرک دو فک را به صورت پیامکی هم سفارش دهید فقط کافیست اینجا را لمس نمایید.

 ایا میتونم لمینت متحرک دندان تک فک اسنپ آن اسمایل را با قیمت 55 اس ام اسی یا پیامکی سفارش بدهم:

 این شماره پیامک فقط برای تک  فک میباشد

بله شما میتوانید لیمنت دندان متحرک تک فک را به صورت پیامکی هم سفارش دهید فقط کافیست که موبایل خود را بردارید و کد دستوری 06873993  را به سامانه ی 10004410 ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت اما اگر می خواهید سفارشتان را خودتان ثبت نمایید و ادرس و مشخصات را وارد کنید به آیکون خرید پستی زرد رنگ پایین همین صفحه مراجعه فرمایید.

  
 
 
 
تخفیفات داغ لمینت متحرک دندان با تن جومه آبدیت  شده فصل پاییز آذر  ماه 1400
 

 

پیگیری سفارش

 

 شماره تماس فروشگاه

  

قیمت لمینت 2 فک اسنپ آن اسمایل این محصول 99000 تومان


قیمت : 99,000  تومان 

خرید پستی


 
قیمت لمینت تک فک اسنپ آن اسمایل این محصول 55000 تومان


قیمت : 55,000  تومان 
خرید پستی
 

 توجه : اگر لمینت با کیفیت تر میخواهید یه سر به پایین بزنید البته لمینت اسنپ ان اسمایل نسل اول لمینت های خانگی میباشند و کیفیتشون قابل قبول است و نسل دوم لمینت ها ی خانگی ترو اسمایل میباشد که کیفیت بالا تری دارد.

  

مژده  معرفی محصول دوم لمینت متحرک تور اسمایل + نوار چسب سفید کننده دندان 7 عددی میباشد : محصول با کیفیت تر لمینت متحرک ترو اسمایل دو فک اضافه شد این محصول دارای خمیر با کیفیت تر  و قالب با کیفیت تر که این قالب باعث میشود قالب دندان و خطوط بین دندان بهتر شکل گیرد میباشد و از همه مهم تر حجم خمیری بیشتری دارد.

 

 لمینت متحرک ترو اسمایل

 

 

 

توضیحات بیشتر اینجا کلیک بفرمایید

 

قبل از خرید لمینت متحرک دندان ترو اسمایل دو فک حتما  توضیحات را مشاهده بفرمایید برای ورود به توضیحات آن را کلیک یا لمس نمایید

 

 

توجه توجه توجه طبق برسی های ما لمينت ترو اسمايل همين کيفيت و همين مارک بدون هیچ تفاوتی  در پيج هاي شبکه اجتماعي سایت های دیگر به قیمت چند برابر به فروش ميرسد و شما با مقایسه و جستجو عکس واقعی لمینت تن جومه میتوانید مشاهده نمایید که هیچ تفاوتی ندارند از انجایی که ما وارد کننده این محصول هستیم قیمت ها را کاهش داده ایم. 

 

 

چرا لمینت ترو اسمایل شما ارزان است :

همان طور که اشاره شد این لمینت با همین جعبه و بدون هیچ تفاوتی در جاهای دیگر چند برابر به فروش میرسد البته دلایل زیادی وجود دارد چون هر نقطه از کشور قیمت ها متفاوت است ممکن است از شخصی که عمده تهیه میکنند این محصول را گران بدهد یا اگر دقت نمایید یک سری پیج ها در پیج های دیگر تبلیغ این محصول را انجام میدهند و طبیعتا تبلیغ کننده چند میلیون پول از انها خواهد گرفت پس یکی از دلایلش این خواهد بود یا هر چیز دیگری دخیل خواهد بود. ولی ترو اسمایل قیمت واقعی آنها باید همین مقدار باشد پس ما ارزان نمیدهیم قیمت واقعی محصول را به شما عرضه خواهیم کرد البته نمیدانیم این محصول در آینده ارزان خواهد شد یا گران . نکته بعدی ما نمی گوییم حتما لمینت از ما تیه فرمایید اما از جایی تهیه فرمایید که قیمت مناسبی داشته باشد نه نجومی چون با خریدن از سایت و پیج های گران غیر منطقی باعث میشود انهایی هم که ارزان بدهند منصرف شوند و این خود عامل گران شدن هر محصولی خواهد شد.

 

 

ترو اسمایل

 

قیمت لمینت متحرک ترو اسمایل دو فک : 180,000  تومان 


خرید پستی

 

 

 

 

ایا میتونم لمینت متحرک دندان ترو اسمایل دو فک را با قیمت 180 اس ام اسی یا پیامکی سفارش بدهم:

 

 این شماره پیامک فقط برای لمینت ترو اسمایل دو فک میباشد.

 

بله شما میتوانید لمینت دندان متحرک ترو اسمایل دو فک را به صورت پیامکی هم سفارش دهید فقط کافیست که موبایل خود را بردارید و کد دستوری 06874137 را به سامانه ی 10004410 ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت اما اگر می خواهید سفارشتان را خودتان ثبت نمایید و ادرس و مشخصات را وارد کنید به آیکون خرید پستی زرد رنگ بالای همین نوشته که مخصوص لمینت ترو اسمایل است مراجعه فرمایید.

  

ضمن تشکر از شما بازدید کننده محترم از سایت لمینت تن جومه امیدواریم این مطلب در راستای خرید لمینت متحرک دندان مفید واقع بوده باشد و بتوانید از لیمنت متحرک بهترین استفاده را داشته باشید در ادامه ای محصول نخ دندان آبی واترجت را نیز به شما همراهان عزیز معرفی میکنیم.

بهداشت دهان دندان بعد استفاده از لمینت متحرک دندان چگونه است

مدیر بازدید : 104 پنجشنبه 15 مهر 1400 نظرات مشتریان ()

 مهم­ترین موضوعی که برای هر فروشگاه اینترنتی لوازم بهداشتی اهمیت دارد، حفظ مشتریان خود است ، پس  برای حفظ و برقراری ارتباط با آن­ها، تن جومه می­‌کوشد تا بهترین خدمان را به مشتریان خود ارائه دهید و سعی میکند توضیحات دقیق محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

همان طور که میدانید بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است پس در هنگام استفاده از لمینت متحرک دندان هم باید بهداشت دهان و دندان رعایت شود.

 

 

بهداشت دندان بعد استفاده از لمینت متحرک دندان چگونه است

 

 

 

قبل استفاده از لمینت دهان خود را بشویید.

قبل استفاده از وقرار دادن لمینت متحرک حتما دندان خود را مسواک بزنید و بعد اقدام به قرار دادن لمینت نمایید این امر باعث میشود میکروب ها در دهانتان تجمع نکنند چون قرار است چندین ساعت از لمینت استفاده نمایید.

 

 

 بعد استفاده از لمینت متحرک دندان محصول را کاملا بشویید:

بعد هرا ستفاده با اب ولرم لمینت را بشویید و اگر کثیف بود از کمی اب و صابون استفاده کنید تا ضد عفونی شوند و یادتان باشد دندانتان رو هم مسواک بزنید.

 

 

 

 آیا میشود با لمینت متحرک دندان غذا مصرف کرد

 

 

آیا میشود با لمینت متحرک دندان غذا مصرف کرد :

همان طور که هیمشه در سایت تن جومه گفته شده شما بهتر است به هیچ لمینت متحرکی مواد غذایی استفاده نکنید و فقط باری زمانی که نیاز است از لمینت استفاده کنید چون این محصولات فقط برای زیبایی و ان هم زمانی مکه لازم است باید استفاده شود. 

 

 

ایا در شب لمینت را خارج نماییم:

بلی همیشه باید قبل خواب لمینت را از دهانتان خارج نمایید چون ممکن است در هنگام خواب از دهانتان خارج شود پس به این نکته توجه فرمایید.

 

 

این بخش به مرور تکمیل تر خواهد شد

خرید سریع راحت اسون تمام لمینت های متحرک دندان تن جومه

مدیر بازدید : 2604 پنجشنبه 04 شهريور 1400 نظرات مشتریان ()

خرید سریع تمام لمینت های تن جومه در اینجا شما میتوانید لینک خرید تمام لمینت های موجود در تن جومه را در اینجا داشته باشید و به سادگی سفارش دهید در صورت بروز هر مشکل در قسمت نظرات و مشکلات پیام بگذارید. 

 

اطلاعیه آذر ماه 1400  : مشتریان محترم فروشگاه تن جومه حتما شماره موبایلی را ثبت نمایید که پاسخ گو باشید جهت تایید با شما تماس خواهیم گرفت.

 


 

1- محصول اول لمینت متحرک اسنپ ان اسمایل دو فک

 

لمینت متحرک دندان دو فک 

 

خـرید پستی >> قیمت فقـط : 99.000 تـومان

لمینت ترو اسمایل اسنپ ان اسمایل دو فک بالا و پایین

دارای 2 عدد قالبگیر و 2 عدد خمیر مخصوص

 

توجه نمایید این محصول با این جعبه به اسم اورجینال بالای 300 هزار تومان به فروش میرسد

 

هدیه این محصول در صورت پرداخت انلاین ارسال رایگان است اما پرداخت درب منزل هم داریم اما هزینه بر عهده خودتان است.

 

 

خرید پیامکی

برای خرید پیامکی لمینت دو فک لطفا وارد اینجا شوید و سفارش خود را ثبت نمایید

 


 

 

2- محصول دوم لمینت متحرک اسنپ ان اسمایل تک فک

 

قیمت لمینت یک فک

 

خـرید پستی >> قیمت فقـط : 55.000 تـومان

لمینت اسنپ ان اسمایل تک فک بالا

دارای 1 عدد قالبگیر و 1 عدد خمیر فک بالا 

این محصول هیچ هدیه ای ندارد 

توجه فقط فک بالا موجود است. اونایی که میخوان محصول را تست نمایند این محصول بهترین گزینه است چون پایین ترین قیمت را دارد.

 

 

خرید پیامکی 

لمینت متحرک دندان تک فک باید کد دستوری 06873993  را به سامانه ی 10004410 ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت اما اگر می خواهید سفارشتان را خودتان ثبت نمایید و ادرس و مشخصات را وارد کنید به آیکون خرید پستی زرد رنگ بالا همین صفحه مراجعه فرمایید.


 

 

 

3- محصول سوم لمینت متحرک ترو اسمایل دو فک

 

لمینت متحرک دندان ترواسمایل

 

خـرید پستی >> قیمت فقـط : 180.000 تـومان

لمینت ترو اسمایل دو فک + هدیه

دارای دو عدد قالبگیر و دو عدد خمیر  

 

خرید پیامکی 

خرید پیامکی ترو اسمایل دو فک باید کد دستوری 06874137 را به سامانه ی 10004410 ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت اما اگر می خواهید سفارشتان را خودتان ثبت نمایید و ادرس و مشخصات را وارد کنید به آیکون خرید پستی زرد رنگ بالای همین نوشته که مخصوص لمینت ترو اسمایل است مراجعه فرمایید.  

 

 

 

 

نکته طلایی: در بالا مشتری محترم اشاره فرمودند که چند بار قالب گیری کرده است و بعد چندین بار توانسته لمینت را به صورت درست در بیارود البته کاملا طبیعی است چون برای بار اول یا حتی دوم هیچ کس نمیتواند لمینت را به شکل دلخواه خود در بیاورد پس دقت در انجام کار بسیار مهم است. 

 

 

 
 
با سپاس از همراهی شما بازدید کنندگان محترم سایت تن جومه، امیدواریم معرفی لمینت متحرک  برایتان مفید واقع گردیده باشد. در صورت دریافت مشاوره در مورد خرید لمینت متحرک دندان از قسمت نظرات و مشکلات بالای سایت سوال خود را ارسال بفرمایید.

خرید اینترنتی لمینت متحرک دندان اسنپ آن اسمایل+ارسال رایگان +یک هفته گارانتی

مدیر بازدید : 2809 پنجشنبه 04 شهريور 1400 نظرات مشتریان ()

خرید اینترنتی لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل با کیفیت مخصوص دو فک یک هفته گارانتی + پرداخت درب منزل 

 

 

 

خرید اینترنتی لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل

 

 

قیمت لمینت متحرک اسنپ اسمایل دو فک : 99,000  تومان 

 

توجه : مشاهده شده این محصول جعبه آبی رنگ که با کیفیت ترین اسنپ ان اسمایل بازار است و تصویر آن را در بالا مشاهده میفرمایید در برخی از سایت ها به عنوان اورجینال و اصل با قیمت های بالا فروخته میشوند.چون این لمینت با همین جعبه شناخته ترین محصول در بازار ایران و فروشگاهای خارجی میباشند.

 

محصول یک هفته گارانتی دارد ولی اگر استفاده شود از گارانتی خارج میشود

 

هدیه محصول چیه : در صورتی که پرداخت انلاین انجام دهید هزینه ارسال پستی رایگان است اما پرداخت درب منزل هم فعال است فقط هزینه پستی با شما میباشد


خرید پستی

 

 

اگر تمایل ندارید لینک خرید پستی بالا را پر نمایید میتوانید سفارش خود را پیامکی ثبت نمایید.

 شماره سفارس پیامکی برای دو فک اسنپ ان اسمایل میباشد :

شما میتوانید لیمنت دندان متحرک دو فک اسنپ ان اسمایل را به صورت پیامکی هم سفارش دهید فقط کافیست که موبایل خود را بردارید و کد دستوری 017111466  را به سامانه ی 10000309 ارسال فرمایید ؛ سپس یک پیامک برای شما ارسال میشود که شما باید در آن آدرس و مشخصات کامل خود را وارد نمایید البته همکاران ما هم با شما تماس خواهند گرفت اما اگر می خواهید سفارشتان را خودتان ثبت نمایید و ادرس و مشخصات را وارد کنید به آیکون خرید پستی زرد رنگ بالای همین صفحه مراجعه فرمایید. 

 

 توجه :

نکته بسیار مهم شماره تلفن تیم فروشنده  لمینت متحرک دو فک اسنپ ان اسمایل با دو محصول دیگر لمینت تک فک و ترو اسمایل متفاوت است یعنی شمایی که این لمینت را سفارش میدهید در صورت نیاز به شماره تلفن میتوانید اینجا را لمس نمایید و برای پیگیری سفارش اینجا را لمس نمایید یا به قسمت بالای سایت(پیگیری دوفک مراجعه فرمایید) و به قسمت گزینه پیگیری تک فک و ترو اسمایل که در بالای سایت تن جومه است نیازی ندارید چون ان کد پیگیری مخصوص کسانی میباشد که لمینت ترو اسمایل و تک فک را سفارش میدهند در صورت مشکل حتما در قسمت مشکلات کاربران پیام بگذارید و نگران چیزی نباشد چون تن جومه همیشه جوابگو خواهد بود.

 

 

 در صورتی که بعد ثبت سفارش نیاز به کد پیگیری داشتید حتما قسمت نظرات و مشکلات خریدارن مراجعه نمایید و اطلاع دهید تا ما کد پیگیری را همانجا برایتان ارسال نماییم

 

 

 خرید اینترنتی لمینت متحرک دندان

 

 

 خرید لمینت متحرک دندان

خرید جا مسواکی لیوانی طرح فانتزی ساده چند کاره پلاستیکی ارزان قیمت با کیفیت

مدیر بازدید : 151 چهارشنبه 27 مرداد 1400 نظرات مشتریان ()

خرید جا مسواکی لیوانی طرح فانتزی و ساده چند کاره انواع مختلف دارد اما  هیچ میدانید مهمترین مساله برای حفظ مسواک سالم بعد از استفاده ، دور نگه داشتن آن از آلودگی های محیطی میباشد چون در تماس با ذرات آلوده هوا و آب که در اطراف سینک روشویی شناور شده و پخش می شوند این محصولات فروشگاه تن جومه بهترین انتخاب برای نگهداری ایمن مسواک و خمیر دندان شما می باشد.این مصحولات قابل حمل در سفر و هرجای دیگر است و به لباس و دیگر وسایل چمدان شما نمی رسد. ما یک مسواک با درپوش پلاستیکی با استفاده از سالم ترین و بهترین مواد اولیه عرضه  کرده ایم. باید بدانید این مصحولات برای تمیز نگه داشتن مسواک و سایر لوازم جانبی و بدون پوسیدگی عالی است.  

 

مسواک بخشی از تجهیزات بهداشت فردی است که ما برای یکی از حساس ترین قسمت های بدنمان ، دهان خود استفاده می کنیم. این این جا مسواکی ها  می تواند برای لوازم جانبی دیگر مانند عینک ، لوازم آرایشی ، لوازم التحریر ، پیچ و مهره و غیره نیز استفاده شود. این ساز همه کاره علاوه بر عملکرد عالی ، از طراحی و کیفیت دلپذیری نیز برخوردار است.

 

 

 

خرید جا مسواکی لیوانی طرح فانتزی و ساده چند کاره

 

جامسواکی چندکاره Denzi :

ابعاد این محصول 20  سانتی متر است و از دو نیم استوانه با اندازه یکسان تشکیل شده است. با طراحی کلاسیک و جذاب ، Jamswaki از بالاترین کیفیت پلاستیک فشرده درجه یک ساخته شده و وزن آن 150 گرم است. این محصول در 4 رنگ سفید ، آبی ، صورتی ، زرد ، بنفش و مشکی موجود است و به راحتی با کمی فشار بسته می شود و همچنین سوراخی برای استفاده از بند برای آویز کردن وجود دارد.

 

 

قیمت این محصول 20000 تومانخرید پستی

 

 


 

 

جا مسواک و خمیر دندان پلاستیکی عروسکی

 

 

جا مسواک و خمیر دندان پلاستیکی عروسکی :

 بدنه این مسواک مسافرتی از پلاستیک درجه یک به شکل خرگوش در رنگهای مختلف بنفش ، صورتی و آبی ساخته شده است. بنابراین می توانید طرح و رنگ دلخواه خود را مطابق سلیقه خود انتخاب کنید. این جا مسواکی لیوانی لینک سرا بدنه مسواک بهداشتی شامل یک کیف و یک درپوش برای نگهدارنده عروسک است که برای محافظت خوب از مسواک به هم فشرده می شود (کف می زند). این Baby Jamswaki به شما امکان می دهد وسایل بهداشت شخصی ، قاشق ، چنگال و کاملاً بهداشتی را نگه دارید. 

 

درب چفتی نصب شده در این محفظه مسواک درجه یک به سلامت و محافظت از موها کمک می کند و از نفوذ آلاینده ها به داخل محفظه جلوگیری می کند. نکته جالب دیگر در مورد این محافظ مسواک این است که فضای زیادی در کیف و کوله پشتی شما اشغال نمی کند ، بنابراین برای سفر ، مسافرت و ... بسیار مناسب خواهد بود.

 

 

قیمت این محصول 40000 تومان

خرید پستی 

 

 


 

 

خرید جا مسواکی لیوانی طرح فانتزی و ساده چند کاره

 

مشخصات کلی محصول: 

 درب شیشه ای

جنس: بهترین ماده PP یا پلی پروپیلن است.

اطمینان حاصل کنید که تجهیزات از عوامل بیماری زا محصور شده است و از نفوذ آب و اشعه ماوراء بنفش جلوگیری کنید تا اطمینان حاصل شود که لوازم ضروری شما کاملاً بهداشتی است.

مناسب برای نگهداری مسواک ، خمیر دندان ، ژیلت و ساق پا

رنگها: آبی ، سبز ، صورتی و نارنجی روشن

برای ، کمپینگ ، پیاده روی ، پیاده روی و همه موارد شهری و مسافرتی عالی است

 

 

قیمت این محصول 45000 تومان

خرید پستی

 


 

خرید جا مسواکی لیوانی 

 

 

مشخصات کلی محصول:

 

نگهدارنده مسواک از مواد غذایی با کیفیت بالا ABS ، مواد PP ساخته شده است که غیر سمی ، بی بو و بی ضرر است. ظرف مسافرتی مسواک می تواند دو مسواک معمولی و یک لوله خمیردندان کوچک را در خود جای دهد و همچنین می تواند 2 فنجان مسواک جدا شود. مناسب برای استفاده روزانه و مسافرت.

 

امکانات:

نگهدارنده مسواک محکم است و پس از افتادن بر روی زمین به راحتی نمی شکند. نگهدارنده مسواک با یک حلقه متصل شده است ، با چرخاندن آسان می توان آن را به دو فنجان جدا کرد. لیوان های دوگانه دارای لبه ای صاف هستند که به دهان شما آسیب نمی رساند و باعث می شود احساس امنیت و کاربرد بیشتری در استفاده داشته باشید.بیش از 100 گرم ، انتخاب عالی برای سفر ، گردش ، سفر کاری و غیره. ظرف مسافرتی مسواک از مواد پلاستیکی ABS با کیفیت بالا ساخته شده است که هم قابل استفاده است و هم برای استفاده طولانی مدت دوام دارد.

 

مشخصات فنی:

رنگ: سفید ؛ صورتی ؛ آبی روشن (اختیاری)

مواد: ABS ، PP

کاربرد: خمیر دندان ، مسواک

مناسبت: حمام ، مسافرت

اندازه محصول: 7*20 سانتی متر 

وزن بسته: 100 گرم  

 

 قیمت این محصول 49000 تومان

موجود نیست 

خرید پستی

 


 

خرید جا مسواکی لیوانی 

 

مشخصات کلی محصول:

 

حمل آسان ، داخل کیف منطقه را اشغال نمی کند. لمس صاف ، زیبا و بادوام.با طراحی پوشش ، گرد و غبار و خاک ، تمیز و بهداشتی ، پرورش باکتری ها آسان نیست.می تواند یک خمیر دندان ، دو مسواک و یک شانه را در خود جای دهد. لطفاً قبل از خرید اطلاعات دقیق را بخوانید و اجازه دهید 1-2 سانتی متر با توجه به اندازه گیری دستی متفاوت باشد رنگ موارد واقعی ممکن است کمی متفاوت از تصاویر به دلیل صفحه نمایش رایانه متفاوت باشد ، بنابراین اگر عزیز نمی توانید این تفاوت بسیار اندک را بپذیرید ، قبل از سفارش دادن محتاط باشید. ممنون به خاطر این که قضیه را درک می کنید.

مشخصات فنی:

 استفاده: جعبه مسواک

سبک: مدرن

جنس: پلاستیک

نوع پلاستیک: PP

رنگ: زردآلو/آبی/سفید

مشخصات: 21*4 سانتی متر

وزن: تقریباً 145 گرم

نوع محصول: جعبه ذخیره سازی

 

 قیمت این محصول 15000 تومان

 

 موجود نیست

 

خرید پستی

 

 

لمینت متحرک دندان چیست چند سال عمر میکند اسنپ آن اسمایل + ترو اسمایل

مدیر بازدید : 204 شنبه 16 مرداد 1400 نظرات مشتریان ()

لمینت متحرک دندان چیست اما اول از همه باید بگوییم قیمت لمینت خانگی در این روزها متفاوت  است  .  از مزایای لمینت قیمت پایین آن اشاره نمود امروزه بیشتر  اقایان و خانوم ها به دنبال ظاهری بی نقص برای دندان هایخود هستند ، با امدن  لمینت دندان شما میتوانید یک دندان کاملا سفید داشته باشید برای انجام لمینت دندان، باید فک و لثه باید سالم باشد.

لمینت دندان بعد از نصب شبیه به دندان واقعی خود فرد است دارد.  تمام مردمان جهان  دوست دارند که دندان‌های سالم و سفید داشته باشند، چراکه همه می‌دانیم زیبایی دندان تا حد زیادی بر روی زیبایی چهره و همین‌طور جذابیت فرد تأثیرگذار است.داشتن دندان‌هایی مرتب و زیبا برای بسیاری از اایان و خانوم های ایران به چیزی شبیه یک آرزو تبدیل شده است اما با لمینت متحر ارازن قیمت شما میتوانید تا حد زیادی دندان خود را تغییر بدهید.برای انجام لمینت دندان باید بهداشت کامل دهانی رعایت بشود. باید هر هر گونه جرم، پلاک و یا بیماری‌های لثه‌ای باید به طور کامل برطرف شود. 

 

 

 

لمینت دندان چیست: 

لمینت برای از بین بردن بهم‌ریختگی‌های، بدرنگی و بدشکلی دندان، فاصله‌ی بین دندان‌ها کاربرد دارد

 

لمینت متحرک خانگی توسط چه شخصی باید انجام شود: 

لمینت خانگی همان طور که از نامش پیداست بایستی توسط خودش شخص و با مشاده فیلم های اموزش صورت بگیرد

 

 

لمینت متحرک دندان چیست 

 

 

 

مراقبت بعد از ساخت لمینت دندان در خانه :  

از دیگر مشکلات  بعد از گذشت زمان طولانی پس از ساخت لمینت دندان پیش می اید ، تغییر رنگ است. استفاده از دخانیات و یا نوشیدن مداوم قهوه و چای پیشنهاد نمیود و کلا غذا با لیمنت نخورید بهتر است 

 

 

لمینت متحرک برای چه دندان هایی مناسب است : 

لمینت متحرک دندان محصول است که شما میتوانید در خانه برای خود یک لمینت بسازید و مناسب دسکانی است که چند دندان ندارند و این محصولات به عنوان روکش استفاده میشود و جنبه درمانی ندارد.لمینت متحرک برای دندان کج باری دندان کج هم مناسب است البته اگر تا حد زیادی کج باشد ممکن است استفاده از این محصولات جایز نیست و باید با پزشک خود مشورت نمایید.

 

 

 عمر لمینت دندان چقدر است :

اگر نمیدانید عمر مفید لمینت دندان یا عمر مفید لمینت دندان چقدر است این بر میگردد به نوع استفاده شما از محصول یکی ممکن است 1 سال یکی 2 سال یا یکی برایش 3 سال عمر کند اما خب طبیعتا شما از یک محصولی که مثلا 50 هزار تومان است توقع زیادی نباید داشته باشید اما به نسبت قیمت خود ارزش دارد. البته لمینت ترو اسمایل کیفیت بالا تری نسبت به اسنپ ان اسمایل دارد البته هر دو یک کارایی دارند و فقط کیفیت ترو اسمایل بالا تر میباشد

 

  

 

 

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل چیست :

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل نسل اول لیمنت متحرک دندان خانگی میباشد و  دارای دو عدد قالب و دو عدد خمیر مخصوص هست که شما باید در خانه طبق اموزش گفته شده لیمنت بسازید  

 

لمینت متحرک دندان ترواسمایل چیست :

لمینت متحر دندان خانگی  ترواسمایل نسل دوم لیمنت ها میباشد که کیفیت ان نسبت به اسنپ ان اسمایل بالا تر است و داری دو عدد قالب و دو عدد خمیر  برای فک بالا و پایین میباشد. 

 

 

لمینت متحرک دندان سو اسمایل چیست: 

لمینت دندان سو اسمایل از سری لمینت های متحرک دندان همانند دو مارک دیگر به نام ترو اسمایل و اسنپ ان اسمایل است اما دارای کیفیت بالا تری نسبت به دو محصول دیگر است اما کارایش فرقی ندارد. 

 

 

جنس خمیر لمینت :

این محصولات از  مواد رزین های دندانی با تکنولوژی برتر ساخته شده است ، باعث شده است ظریف و در عین حال محکم باشند. این مصحولات فقط در تماس اب جوش نرم میشود و در حالت عادی جامد است.

 

 

لمینت متحرک دندان

 

 

جنس محصول روکش های دندانی نسل پنجم آنها از ژل سیلیکا ساخته شده اند :

این محصول  می توانند به شما آزادی لبخند زدن  را بدهد اعتماد به نفس را افزایش میدهد دندانهای موقتی فوری به شکل مناسبی طراحی شده اند تا دندانهای تیره ، از دست رفته را بپوشاند لمینت متحرک ساخته شده با تکنولوژی فوق نازک میباشد که به خوبی با دندان شما هماهنگ می شوند ، تقریباً هیچکس متوجه نخواهد شد که شما در واقع از مجموعه ای از پروتز استفاده می کنید فقط اگر در فاصله رخ به رخ نزدیک باشد شاید متوجه شود ولی در حالت عادی خیلی بعید است. 

 

 

 

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل

 

 

 

 چیکار کنیم عمر لمینت متحرک بالا برود :

ساده ترین راه این است مواد غذایی با این لمینت ها استفاده نشود و شما میتوانید با این شیوه عمر لمینت خود را افزایش بدهید البته حتی لمینت های چند میلیونی هم مناسب این نیست که با آن مواد غذایی استفاده کنید .

شرایط ارسال هدیه به خریداران متحرم لمینت ترو اسمایل در جشنواره تن جومه

مدیر بازدید : 388 شنبه 09 مرداد 1400 نظرات مشتریان ()

 با سلام و عرض ادب خدمت بازدید کنندگان محترم و گرامی سایت تن جومه همانطور که مستحضر هستید در سایت ما قیمت ها شکسته میشود و قیمت لمینت ها بسیار کاهشی شده است 

 

 

 

 لمینت متحرک دندان مارک ترو اسمایل چیست : 

به خریداران لمینت متحرک دندان مارک ترو اسمایل که از نظر کیفیت بالا تر از اسنپ ان اسمایل است  مژده میدهیم که به همراه محصول 180 تومانی یک عدد چسب سفید کننده دندان به ارزش 12 هزار تومان ارسال خواهد شد که حتما طریقه استفاده از محصول را آموزش ببینید و بعد اقدام به استفاده نمایید تا از این هدیه ناقابل بهترین استفاده را نمایند البته انهایی که بیماری دهان و دندان دارند بهتر است از این چسب استفاده نکنند. 

 

 

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل دو فک : 

لمینت متحرک دندان مارک اسنپ ان اسمایل هدیه ای نداره اما شما با پرداخت انلاین بسته محصول را رایگان بدون هزینه پستی دریافت خواهید نمود.

 

 

 

لمینت متحرک دندان اسنپ ان اسمایل تک فک : 

این محصول هیچ هدیه ای ندارد و هیچ هدیه ای شمال این محصول نمیشود

 

 

  لمینت ترو اسمایل

 

 

 

 

عکس چسب سفید کننده دندان هدیه ناقابل به خریداران متحرم قبل استفاده حتما طریقه اموزش را در فضای مجازی سرچ نمایید 

 

 

چسب سفید کننده دندان 

 

 

توجه پیام مدیر تن جومه  : از تمامی محصولات سفید کننده دندان با هر قیمتی که تهیه میفرمایید انتظار معجزه نداشته باشید تنها با مسواک زدن منظم و خمیر دندان های با کیفیت دندان شما سفید خواهند ماند همیشه دقت بفرمایید اگر از لوازم بهداشتی و  یا داروخانه مسواک تهیه میفرمایید حتما تاریخ آن به روز باشد پس یادتان باشد این محصولات 100 درصد دندان شما را سفید نخواهند کرد و فرقی ندارن چه مارکی باشد.

 

 

ضمن سپاس ، امیدواریم محصولات ما برایتان مفید باشد ما ، شما میتوانید  برای دریافت راهنمایی و مشاوره در مورد لمینت ها  از قسمت نظرات ، راهنمایی لازم را از ما دریافت بفرمایید.

 

نخ دندان آبی واترجت power floss چیست کجا بخریم+معایب مزایا عوراض

مدیر بازدید : 274 دوشنبه 28 تير 1400 نظرات مشتریان ()

یک راه سریع و آسان برای استفاده از نخ دندان دندان های خود را با استفاده از جت واتر جت  تمیز نگه دارید. طراحی سریع و آسان ذرات غذا و بقایای پلاک را از بین می برد. حتی می توانید آن را با دهان شویه پر کنید تا هنگام کشیدن نخ دندان نفس شما تازه شود. این یک محصول مناسب برای کودکان و بزرگسالان است. هر روز از آن برای تمیز نگه داشتن دندان استفاده نمایید البته کسانی که بیماری دهان و دندان دارند با پزشک خود مشورت نماییند

 

 

نخ دندان آبی واترجت power floss 

 

 نخ دندان آبی واترجت power floss چیست :

نخ آبی یا واترجت برای ارتودنسی یا افرادی که دندان مصنوعی دائمی یا موقت دارند بسیار آسان است. دستگاه واترجت  به مناطقی دندان و د دسترسی  دارد که  با استفاده از نخ دندان دشوار است و برخلاف نخ دندان باعث خراش و خونریزی لثه ها نمی شود.چون با فشار اب کار خواهد کرد

 

این دستگاه کوچک فروشگاه تن جومه مانند نخ دندان در بین دندان های شما در کمترین زمان کار می کند و دندان های شما را سفید نگه می دارد. استفاده از نخ از طریق فشار هیدرولیکی راهی بهتر برای از بین بردن پلاک ، غذا و سایر مواد از دندان و لثه شما نسبت به نخ دندان است و دیگر نیازی به اتلاف وقت با نخ دندان نخواهد بود

 

فشار زیاد آب به شما امکان می دهد تمام ذرات دندان و لثه خود را از بین ببرید. با پر کردن مخزن دستگاه  با آب یا دهان شویه می توانید دندان های خود را خیلی بهتر تمیز کنید. این دستگاه برای همه افراد در هر گروه سنی قابل استفاده است.

  

 

پیام مدیر رسانه تن جومه توجه : این محصول فقط برای شستشو لابه لای دندان یا باقیمانده مواد غذایی از بین دندان و همانند نخ دندان عمل خواهد کرد کاربرد دارد و برای از بین بردن جرم های سفت دندان کاربردی ندارد

 

 

جرم گیر آبی

 

نخ دندان آبی واترجت power floss چگونه کار میکند:

 

این دستگاه هیچ چیز عجیبی ندارد فقط کافی است مخزن این دستگاه را اب یا دهان شویه نمایید و بعد دکمه سبز رنگ رو فشار دهید و اب با فشار از انی دتسگاه خارج خواهد شد و شما میتوانید به وسیله فشار اب دندان خود را تمیز نمایید. 

 

 

پاور فلوس که با فشار دادن دکمه فشاری روی آن، آب را با فشار از انتهای لوله باریکی که آن را مقابل دندان نگه می دارند،خارج میکند و به سطح دندان و دهان با فشار بالا پمپاژ میکند . با چرخاندن دستگاه می توان نقاطی که به وسیله مسواک قابل تمیز کردن نیستند را نیز شستشو دهد این دستگاه کوچک برای اقایان و خانوم هایی که دارای اورتودونسی، روکش، ایمپلنت، دندان مصنوعی و یا پروتزهای اورتودنسی هستند مناسب میباشد .

 

این دستگاه  پاور فلوس مناسب برای شستشوی پلاک ها و باقیمانده مواد غذایی از بین دندان ها و زیر خط لثه و قسمتهایی که بوسیله نخ دندان و مسواک قابل دسترسینخواهند بود ، بوده و همچنین با ماساژ دادن و تحریک لثه ها باعث بهبود سلامت لثه و ایجاد حس تازگی در دهان میگردد. برای شست و شو با این دستگاه مخزن آن را میتوان با آب و یا دهانشویه پر نمود و دکمه ان را بنزید .

 

 

ایا این دستگاه با باطری کار میکنه :

خیر این دستگاه با فشار دکمه فیروزه ای رنگ به پایین  به سطح دندان و دهان با فشار بالا پمپاژ میکند 

 

 

نخ دندان آبی واترجت power floss

 

 

دستگاه نخ دندان آبی واترجت power floss کجا بخریم:


شما میتوانید با کیلیک بر روی گزینه خرید پستی ادرس خود را وارد نمایید و ما این محول را هر کجای ایران که باشید برایتان ارسال خواهیم کرد و دیگر نیازی نیست شما کاری انجام بدهید سفراش با شما تحویل هر کجای ایران هستید با ما میباشد
 

 

نخ دندان ابی واترجت

 

 

جنس : پلاستیک سبک و با کیفیت

شستشوی پلاک ها و باقیمانده غذا از بین دندان ها و زیر خط لثه

کارایی بسیار آسان بدون نیاز به برق و باتری و فقط با فشار دادن یک دکمه

سایز : متوسط

درپوش : ندارد

کشور مبدا برند : چین

 

 

 

جهت آشنایی بهتر  در مورد عملکرد نخ دندان آبی واترجت ، می توانید کلیپ تبلیغاتی مربوط به محصول را در پایین مشاهده بفرمایید.

 

 

 

 

 

قیمت این محصول 55000 تومانخرید پستی

باید چیکار کنیم زردی دندان از بین برود+از زرد شدن جلوگیری کنیم یا خیر

مدیر بازدید : 180 چهارشنبه 09 تير 1400 نظرات مشتریان ()

دندان ها یکی از مهمترین قسمتهای صورت هستند. زردی و جرم گیری دندان ها علاوه بر ایجاد ظاهری نامناسب  ، گاهی باعث ناراحتی و از بین رفتن اعتماد به نفس می شود. بسیاری از مردم نمی خواهند بخندند یا لبخند بزنند زیرا دندان های آنها زرد ، سیاه هستند . افرادی که همیشه لبخند بر لب دارند جذاب ترند ، که تأثیر بسیار مثبتی در تصویر اجتماعی آنها دارد. زیبایی دندان بر زیبایی صورت تاثیر میگذارد پس داشتن دندان زیبا برای هر فرد مهم است چون زیبایی باعث اعتماد به نفس بیشتر در فرد خواهد شد اما امروز بخاطر تنوع غذایی بالا و استفاده از نوشیدنی هایی مثل نوشابه یا قهوه باعث شده دندان ها سریع تر تغییر رنگ پیدا نمایید اما هزینه های سنگین دندان پزشکی هم مانع شده خیلی افراد دیگر به فکر دندان های خود نباشند که ما در این مقاله میخواهیم راهکارهایی را برای جلوگیری از زرد شدن دندان ها  پیش روی ما قرار دهیم. 

 

 چکار کنیم زردی دندان از بین برود

 

 

کسانی که نوشیدنی هایی رنگی مثل نوشابه یا ابمیوه استفاده میکنند.

 

برای خوردن آب میوه های رنگی و نوشابه ها همیشه از نی استفاده نمایید چون وقتی از نی استفاده میکنید نوشیدنی داخل نی مستقیم داخل گلو میرود و با دندان شما کمترین تماس را خواهد داشت و شما میتوانید با این کار ساده از زرد شدن یا جرم بیش از حد دندان خود جلو گیری نمایید.

 

رعایت  نکردن بهداشت دهان و دندان موجب  تجمع پلاک دندانی، رنگ ناشی از مصرف انواع نوشیدنی و عدم رعایت بهداشت مناسب دندان ها، موجب زردی دندان فرد خواهد شد.

 

 

 

سفید شدن دندان با زردچوبه 

 

 

 

سفید کردن دندان با زرد چوبه :

 یکی از راهای سفید کردن دندان استفاده از زرد چوبه است که میتوانید دندان ها را سفید کند و براقیت خاصی با انها دهد البته زرد چوبه ممکن است رو برخی دندان ها جواب ندهد البته طبیعتا دندانی که زرد است را نمیتواند سفید کن اما با زدن زرد چوبه به دندان های نرمال میتوانید تفاوت را احساس نمایید.

 

 

اموزش براق و سفید کردن دندان با زرد چوبه :

برای این کار فقط باید یک مسواک و یک کاسه که کمی داخل آن زرد چوبه داشته باشید ابتدا مسواک خود را خیس نموده و برروی زرد چوبه قرار دهید یا قبلش زرد چوبه را به صورت خمیر در بیاورید و بعد روی مسواک قرار دهید و بعد همانند مسواک زدن معمولی به مدت 5 دقیقه مسواک بزنید البته از انجایی که مسواک زرد میشود حتما یک مسواک مخصوص استفاده کنید و سعی کنید مسواک زدن را در شب انجام دهید چون ممکن است لبهایتان کمی زرد شود بعد پایان کار دهان خود را با آب بشویید و بعد  دوباره دندان را به وسیله خمیردندان دیگر مسواک نمایید.البته باز هم تاکید داریم این روش ممکن است روی برخی از دندان ها جواب ندهد و بستگی به نوع دندان شما خواهد داشت .این یکی از روش های از بین بردن زردی دندان در خانه میباشد که در اصل زرد چوبه بیشتر برای براق شدن دندان کاربرد دارد و تاثیر چشم گیری در از بین بردن زردی دندان نخواهد داشت. اما استفاده ان یک بار د هفته باعث براق قد و در بلند مدت سفید شدن دندان خواهد شد.

 

بهترین خمیر دندان برای سفیدی دندان 

 

 

بهترین خمیر دندان برای سفیدی دندان : 

یکی از راهای سفید ماندن دندان این است که شما وقتی از مواد غذایی رنگی مانند قهوه و یا حتی چای و مواردی از این قبیل استفاده میکنید حتما بعد استفاده دهان خود را با اب شستشو نمایید این ساده ترین راه برای سفید ماندن دندان است. اما بهترین خمیر دندان خمیر دندان زغال است که هم قیمت مناسبی دارد و هم با بیشتر دندان ها سازگار میباشد اما نکته اخر این است بهتر از از چندین مارک خمیر دندان استفاده نمایید تا خودتان تشخیص دهید کدام خمیر دندان مناسب شما هست  باید به این نمته توجه نمایید که لثه های حساس دارید به خمیر دندان های خاصی دارند اگر مشکلات دهانی دارید حتما از پزشک خود مشورت نمایید.

قیمت لمینت متحرک دندان چقدر است در نیمه اول آذر ماه پاییز 1400

مدیر بازدید : 1662 جمعه 01 اسفند 1399 نظرات مشتریان ()

 

لیست قیمت لمینت متحرک دندان در اذر ماه 1400

 

لمینت دندان، قیمت سال 1400 و جدیدترین انواع آن +ویدئو - برترین هالمینت-د...

 

استقلال در نیم‌فصل لیست خروجی ندارد! ساخت آکواریوم جالب داخل ماشین · آینده بازار‌های سرمایه، ارز و مسکن چه می‌شود؟ رده سنی بازیکنان ...

 

هزینه لمینت دندان | محاسبه قیمت و مشاوره با ارسال عکس

قیمت لمینت دندان هر واحد 1900 هزار تومان و کامپوزیت دندان هر واحد 550 هزار تومان به تعداد محدود تا 23 بهمن ماه. امکان اقساط تا 70 درصد از کل مبلغ.

 

قیمت دندانپزشکی سیمادنت در بهمن ماه 1399- هزینه معاینه و تشخیص تعرفه جراحی دهان ... تمام درمان‌هایی که دندانپزشکان ما معتقدند برای حفظ سلامت دهان و دندان ممکن است ضرورت یابد در این جدول ذکر شده است. ... ارتودنسی متحرک دو فک, 10/000/000 ... ارتودنسی ، لمینت دندان ، رفع پوسیدگی دندان ، کاشت دندان ، روکش دندان ، عصب کشی دندان ...

 

هزینه لمینت دندان در سال 99 چقدر است؟ - کلینیک دندانپزشکی . هزینه-لمینت-دندا...

لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید در غیر این صورت امکان ارسال پاسخ وجود نخواهد داشت. لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد. نام *. شماره همراه.

 

قیمت لمینت دندان سال ۹۹ | دندانپزشکی هروی› قیمت-لمینت-دندان

هزینه و تعرفه های مربوط به لمینت دندان سرامیکی و کامپوزیتی, قیمت لامینت کامپوزیت دندان ایرانی و خارجی در تهران, هزینه روکش لمینت دندان قدامی, دندان های ردیف جلو.

 

قیمت دندان مصنوعی در سال 99 چقدر است؟ 

 

  قیمت لمینت متحرک دندان

 

 

پروتز دندان، قیمت و انواع پروتزها - ایمپلنت دندان،‌ متخصص 

آخرین بروزرسانی پروتز دندانی پارسیل یکی از انواع پروتزهای دندان متحرک به حساب می آید. پرروتز ها کمتر استفاده می شود ولی با توجه به قیمت کمتری که در مقابل سایر روش ها ... بلیچینگ دندان · لمینت دندان · ایمپلنت دندان · کامپوزیت دندان دارد

آخرین و بهترین قیمت لمینت را در سایت مرجع سپیدنت مشاهده کنید و از متخصصین استعلام بگیرید.  قیمت لمینت دندان در سال 1400 : در سال های اخیر توجه به زیبایی دندان ها بسیار مورد توجه قرار گرفت

 

 قیمت لمینت متحرک دندان 

 

 قیمت لمینت دندان ۹۹‎ — همچنین اگر قالب لمینت را دارید می توانید با خرید مواد لازم برای ساخت لمینت برای دیگر اعضای خانواده نیز لمینت متحرک از لینک ...

Sقیمت لمینت دندان سال ۹۹

قیمت کامپوزیت دندان جلو

قیمت کامپوزیت دندان 1400 

لمینت دندان قیمت

قیمت لمینت دندان در اصفهان

قیمت لمینت دندان در اهواز

قیمت لمینت سرامیکی دندان ۹۹

قیمت لمینت دندان در رشت 

 

 

 قیمت لمینت متحرک دندان 

 

مطالب مربوط چیکار کنیم زردی دندان از بین برود و از زرد شدن جلوگیری کنیم

 

 

 

آیا می توانید شخصی را پیدا کنید که از داشتن دندان خوب استقبال نکند؟ آیا می خواهید لبخندی زیبا ، براق و شفاف در عکسهای خود داشته باشید؟ خوب ، لمینیت دندان متحرک می تواند در این راه به شما کمک کند و یکی از راه هایی است که می توانید اعتماد به نفس خود را بازیابی کنید.

در واقع ، این نوع لمینت که با نام SnapSmile نیز شناخته می شود ، می تواند آسیب دندان مانند شکستگی ، زردی ، بریدگی و سایر موارد  را برطرف کند. خوشبختانه امروز ما در یک کشور پیشرفته زندگی می کنیم ، جایی که نقش پوشش دندان برای لبخندهای زیبا ظاهر می شود. این روش درمانی می تواند هزینه لمینیت دندان را کاهش داده و با بودجه مردم همگام شود.

 

 

درباره لمینت های متحرک اطلاعات کسب کنید

 

Snap Smile که به دلیل لمینت متحرک معروف است ، به عنوان لایه ای از روکش تولید می شود 

این روکش از خمیر مخصوص ساخته شده است که فقط با اب جوش نرم میشود ان هم برای قالب گیری تا به راحتی تمام نقایص دندان های شما را بپوشاند ، زیبایی زیبایی به دندان ها می بخشد و لبخند فوق العاده ای به شما می بخشد. 

 

 

 قیمت لمینت متحرک دندان

 

 

لمینت های متحرک با توجه به قالب های گرفته شده از دندان تولید می شوند و استفاده از آنها بسیار آسان است.استفاده از آنها بسیار آسان است. قیمت ارزان است لمینت مترحک به عنوان یک راه حل دائمی شناخته نمی شود.یکی از مواردی که افراد را به سمت استفاده از این نوع لمینت سوق می دهد ، قیمت آن است. لمینت دندان متحرک نسبت به سایر روش های موجود هزینه کمتری دارد.این نوع لمینت برای کسانی که بودجه کمی دارند بسیار مناسب است.البته شما نباید از یک لیمنت ارزان توقع یک لمینت چند میلیونی را داشته باشید

 

 

لمینت متحرک چگونه قیمت گذاری میشود :

از انجایی که لمینت متحرک دندان یک محصول جدید است و دارای چندین مدل میباشد مشخص نمیکند دقیقا قیمتش چند است اما لمینت های اسنپ ان اسمایل که اولین مدل لمینت است و دومین لیمنت های عرضه شده ترو اسمایل و سومین انها سو اسمایل است . 

 

 

قیمت لمینت متحرک دندان  

 

 

 

ایا لمینت دندان نیاز به شستو دارد :

بلی شما باید از لمینت متحرک دندان همانند دندان های خود مکراقبت نمایید چون قرار است این لمینت را در داخل دهان خود قرار دهید و طبیعتا بعد قرار دادن و خارج کردن لمینت باید بهداشت را راعایت فرمایید و ساده ترین کار این است که لمینت را با ابو صابون به ارامی شستشو بدهید.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
تن جومه یک فروشگاه تخصصی خرید لمینت متحرک دندان دو فک و تک فک و محصولات دیگر جهت زیبا سازی دندان اقایان و خانوم ها میباشد چون زیبایی دندان برای هر فرد بسیار مهم است لمینت های دندانی کاملا با اندازه قوس دندانی شما شکل میگیرد که ساخت آن ها از طریق قالب گیری توسط خودتان انجام میگیرد . جنس این روکش های دندانی پلاستیکی صمغی دندان پزکشی هستند که فقط با اب جوش نرم میشوند این محصولات برای رفع بدشکلی دندان، پوسیدگی، شکستگی، لب پریدگی ، مناسب خواهند بود.
اطلاعات
آمار سایت
  • کل مطالب : 10
  • کل نظرات : 73
  • افراد آنلاین : 3
  • کدهای اختصاصی